fbpx
Logo final

KAS MĒS ESAM

Glass Point ir stikla dizaina studija, kas izveidota kā darba vieta Baltijas stikla māksliniekiem, platforma stikla dizaina produktu radīšanai un pārdošanai. Studijā iespējams iegādāties dizaineres Annas Varnases un citu jauno stikla mākslinieku radīto produktu kolekcijas.

Glass Point studija pamata darbības virziens ir pasūtījumu izpilde no idejas līdz produktam – dāvanas, apbalvojumi, mākslinieciskiem risinājumiem jūsu interjera dizainā, antīkie spoguļi, stikla paneļi, dekoratīvi objekti, dizaina trauki restorāniem, dizaina apgaismojums, Tiffany lampas, vitrāžas un citi stikla dizaina produkti. Kopīgiem spēkiem mēs atradīsim risinājumu jūsu idejai.

 

STUDIJAS PIEDĀVĀJUMS

Glass Point studijā ir iespējams realizēt stikla mākslas un dizaina idejas, iegādāties stikla traukus, vāzes, glāzes, dāvanas, rotas un citus izstrādājumus, kā arī uzzināt vairāk par stikla mākslas darbu un produktu radīšanas procesu. Apmeklētājiem piedāvājam izzinošas darbnīcas un meistarklases. Studijas mērķis ir tuvināt stikla mākslu cilvēkiem, tāpēc darba telpas ir atvērtas apmeklētājiem ikdienā, kas sniedz iespēja redzēt un satikt stikla māksliniekus darbībā. Glass Point studija ir sadarbības platforma – satikšanās vieta māksliniekiem no visas pasaules.

 

KOLEKCIJAS

Studijas piedāvājumā ir unikālas mājas dekoru un stikla trauku kolekcijas. Tomēr lielāko daļu produktu joprojām var pielāgot un personalizēt, lai tie būtu piemēroti katra klienta individuālajai gaumei. Glass Point studija ir atvērta sadarbības projektiem un ar prieku rod risinājumus pārdrošām un neparakstām idejām.

 

INDIVIDUĀLI RISINĀJUMI

Stikla dizaina risinājumi un pēc pasūtījuma izgatavoti stikla paneļi, vitrāžas vai spoguļi dod iespēju kvalitatīvi papildināt mājas vai biroja interjeru. Ciešā sadarbībā ar stikla dizaineri iespējams īstenot jebkuru redzējumu vai kopīgi vienoties par interjera dizaina koncepciju. Glass Point studijā iespējams rast unikālas korporatīvās dāvanas un īpašus mākslas darbus, kas atbilst uzņēmuma korporatīvajai identitātei. Studijas māksliniekiem ir pieredze realizēt idejas, kuras vēl ir tikai klienta domās. Strādājam gan ar iedvesmojošiem citātiem, gan fotogrāfijām, piemeklējot labāko risinājumu un radām produktus tieši jums.

 

RADOŠĀS DARBNĪCAS UN MEISTARKLASES

Studijas organizētās radošās darbnīcas un meistarklases. Dalībniekiem ir iespēju iepazīties ar stikla mākslas darbu un produktu veidošanu, kā arī radoši un kvalitatīvi pavadīt savu brīvo laiku. Glass Point studija aicina gan starptautiski atzītus stikla māksliniekus, gan arī Latvijas Mākslas akadēmijas maģistra studentus vadīt meistarklases dažādās stikla tehnikās.

 

KO MĒS SPĒJAM

Glass Point studijā varam palīdzēt realizēt ieceres stikla materiālā, izveidot ne tikai interjera objektus, bet arī dažādus nestandarta mākslinieciskus risinājumus. Esam atvērti sadarbības projektiem un jauniem izaicinājumiem tehniku izmantošanai inovatīvos veidos. Pārvaldām dažādas stikla apstrādes tehnikas – stikla pūšana, stikla matēšana, stikla kaušešana, Tifanny tehnika, liesmā kausēts stikls, vitrāžu izgatavošana un citi tehniskie risinājumi. Studija var nodrošināt stikla slīpēšanu, griešanu, matēšanu, stikla vecināšanu un citus pakalpojumus prototipa izstrādei vai interjera uzlabošanai.

Ja esiet stikla mākslinieks, Glass Point studija var nodrošinot darba telpas un sniegt atbalstu jūsu projektu realizēšanāi. Ļoti labprāt sadarbojamies ar dažādu nozaru māksliniekiem, kur vēlas savā radošajā darbā iekļaut stiklu.  Ja esiet ieinteresēti kādā no mūsu pakalpojumiem vai vēlaties uzzināt vairāk, ar lielāko prieku atbildēsim uz Jūsu ziņu info@glass-point.eu vai arī gaidīsim ciemos Rīgā, Pērnavas ielā 33.