fbpx
Мастер-класс по изготовлению мозаичной посуды. Glass Point

BĒRNI RADA MĀKSLU SADRBĪBĀ AR BULLSEYE GLASS

Bērniem biežu vien ir patiesākais skats uz pasauli un tas var viņus padarīt par izciliem māksliniekiem. GlassPoint studija vēlas dot iespēju šiem mazajiem radošajiem prātiem spīdēt! Jau šovasar sāksim jaunu projektu sadarbībā ar Bullseye Glass, kura mērķis ir vizualizēt bērnu idejas un pārvērst tās par reālu mākslas darbu!

2019.gada 2. jūnijā Āgenskalna tirgū radošajā darbnīcā piedalīties ir aicināti visi, radošie un aktīvie bērni no 2 līdz pat 17 gadu vecumam. Nākamajā kārtā mākslinieces izvēlēsies līdz 20 bērniem, kuri dosies uz gleznošanas darbnīcu Latvijas Nacionālajā mākslas muzejā. Noslēguma darbu no šīm skicēm veidos stikla māksliniece Anna Varnase sadarbībā ar māksliniecēm Kitiju Almani un Evitu Valdmani. Mākslinieces saliks bērnu skices vienotā kompozīcijā un papīra-zīmuļa darbus bērni varēs pārveidos par stikla mākslas darbu, kas iegūs vietu Āgenskalna tirgū.

Ar šo projektu mēs ceram iedvesmot bērnus atklāt savus iekšējos māksliniekus un realizēt māksliniecisko potenciālu. Tas ir arī veids, kā atklāt stikla mākslu un padarīt to pieejamāku gan bērniem, gan pieaugušajiem. Mēs ar nepacietību gaidām šo savstarpējās iedvesmas un radīšanas procesu!