fbpx
Glass Point sadarbības projekts ar Bullseye Glass.

SADARBĪBAS PROJEKTS AR Bullseye Glass

Glass Point studija 2019.gada jūnijā uzsāka radošo projektu, kas dod iespēju bērnu mākslinieciskās idejas īstenot stiklā.  Ar ASV mākslinieciskā stikla izplatītāja “Bullseye Glass” atbalstu tiek īstenots projekts, kura mērķis ir vizualizēt bērnu idejas un pārvērst tās īstā mākslas darbā!

Ikviens bērns no  2 – 17 gadiem var piedalīties pirmajā pasākumā – Glass Point studija ar nepacietību gaida visu radošo prātu satikšanos. Pirmais pasākums notiks Āgenskalna tirgū 02.06.2019, kur bērnus aicinām gleznot tirgus skatus. Pēc šīs radošās darbnīcas atlasīsim dalībniekus, kuriem būs iespēja savu ideju attīstīt jau Latvijas Nacionālajā Mākslas muzejā. Ideāla vieta, kur smelties iedvesmu un skicēt! Gala darbus no šīm skicēm stikla mākslinieces Anna Varnese, Evita Valdmane, Kitija Almane un Edīte Zuļķe saliks vienotā kompozīcijā un tad katram dalībniekam būs iespēja pārvērst savas skices par stikla mākslas darbu, kas tiks izstādīts Āgenskalna tirgū.

 

Ar šo projektu Glass Point studija cer iedvesmot bērnus atklāt savus mākslinieciskos talantus un realizēt savu potenciālu. Tas ir arī veids, kā padarīt stikla mākslas darbu tapšanu pieejamāku gan bērniem, gan pieaugušajiem. Lai radošas sekmes projekta attīstībai!

Glass Point sadarbības projekts ar Bullseye Glass. Glass Point sadarbības projekts ar Bullseye Glass. Glass Point sadarbības projekts ar Bullseye Glass. Glass Point sadarbības projekts ar Bullseye Glass. Glass Point sadarbības projekts ar Bullseye Glass. Glass Point sadarbības projekts ar Bullseye Glass. Glass Point sadarbības projekts ar Bullseye Glass. Glass Point sadarbības projekts ar Bullseye Glass. Glass Point sadarbības projekts ar Bullseye Glass. Glass Point sadarbības projekts ar Bullseye Glass.