fbpx
STIKLS INTERJERA DIZAINĀ: GLASS POINT STUDIJAS SADARBĪBA AR EKONOMIKAS UN KULTŪRAS AUGSTSKOLU

STIKLS INTERJERA DIZAINĀ: GLASS POINT STUDIJAS SADARBĪBA AR EKONOMIKAS UN KULTŪRAS AUGSTSKOLU

GlassPoint studiju apmeklē interjera dizaina studenti no Ekonomikas un kultūras augstskolas, lai prezentācijas formātā iepazītos ar stikla kā materiāla, un tā daudzveidīgajām tehniskajām iespējām. Studentiem tiek sniegts priekšstats kā attīstīt savas idejas, izmantojot stiklu,iekļaujot to nākotnes projektos.

Sadarbība turpināsies septembrī, kad studenti kopā ar stikla dizaineri Annu Varnasi kompozīcijas kursa ietvaros iepazīs visus produkta izstrādes posmus – izpēte, koncepcijas veidošana, lietotāja iepazīšana un izzināšana, skicēšana, eksperimenti ar materiālu, tāmes sastādīšana, lai galu galā nonāktu līdz unikāla stikla produkta radīšanai. Šis eksperimentālais kurss kompozīcijā ir studentu pirmā pieredze darbā ar stiklu, ceram, ka tas viņus iedvesmos turpināt izpētīt šo materiālu.

 

STIKLS INTERJERA DIZAINĀ: GLASS POINT STUDIJAS SADARBĪBA AR EKONOMIKAS UN KULTŪRAS AUGSTSKOLU STIKLS INTERJERA DIZAINĀ: GLASS POINT STUDIJAS SADARBĪBA AR EKONOMIKAS UN KULTŪRAS AUGSTSKOLU STIKLS INTERJERA DIZAINĀ: GLASS POINT STUDIJAS SADARBĪBA AR EKONOMIKAS UN KULTŪRAS AUGSTSKOLU STIKLS INTERJERA DIZAINĀ: GLASS POINT STUDIJAS SADARBĪBA AR EKONOMIKAS UN KULTŪRAS AUGSTSKOLU STIKLS INTERJERA DIZAINĀ: GLASS POINT STUDIJAS SADARBĪBA AR EKONOMIKAS UN KULTŪRAS AUGSTSKOLU STIKLS INTERJERA DIZAINĀ: GLASS POINT STUDIJAS SADARBĪBA AR EKONOMIKAS UN KULTŪRAS AUGSTSKOLU STIKLS INTERJERA DIZAINĀ: GLASS POINT STUDIJAS SADARBĪBA AR EKONOMIKAS UN KULTŪRAS AUGSTSKOLU STIKLS INTERJERA DIZAINĀ: GLASS POINT STUDIJAS SADARBĪBA AR EKONOMIKAS UN KULTŪRAS AUGSTSKOLU