fbpx

PAR MUMS

Stikla studija “Glass Point” tika atklāta 2017.gada 27.oktobrī.

Studijas galvenā māksliniece un dizainere ir Anna Varnase, kurai ir vairāk kā astoņu gadu darba pieredze stikla mākslas jomā. 2017.gadā absolvēja Latvijas Mākslas akadēmiju kā stikla mākslas maģistre. Anna ir piedalījusies starptautiskās stikla mākslas izstādēs, simpozijos, biennālēs. 2017.gadā māksliniece tika nominēta prestižajai Staņislava Lībenska balvai kā labākā jaunā māksliniece. opš 2019. gada Anna ir Latvijas Dizaineru savienības un Stikla mākslas savienības ( Glass Art society ) biedrs.

Studijas pārdošanas un mārketinga vadītāja ir Ieva Zemīte, kura 2016. gadā ieguva doktora grādu biznesa vadībā un guvusi nozīmīgu darba pieredzi pārdošanā un uzņēmējdarbības jomā.

 

PROJEKTI

SIA “Stikla maja” īsteno projektu “Kultūras daudzveidības nodrošināšana un otrreizējas stikla pārstrādes attīstība Glass Point studijā”, kam ir piešķirts Eiropas Sociālais fonda finansējums, projekta identifikācijas Nr.9.1.1.3/15/I/001 “Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai”.

SIA “Stikla majā” ir sociāls uzņēmums, kam ar savu radošo un saimniecisko darbību ir paliekoša sociālā ietekme, lai nodrošinātu kultūru daudzveidību un izglītības attīstību.

Dotācijas līgums Nr. 241834/SU0000129. Uzņēmējdarbības projekta kopējās attiecināmās izmaksas: 22052,18 EUR.

Ar ES grantu programmā “Radošā Eiropa” tika atbalstīts projekts “Imagining Sustainable Glass Network Europe” (ISGNE) 01.05.2018. –01.05.2022. Vadošā organizācija – North Lands Creative (UK),partneri – Berlin Glas (Vācija), National College of Arts and Design(Īrija) un Glass Point, SIA “Stikla māja” (Latvija).

“ISGNE” projekta mērķis ir padarīt stikla mākslas vidi pieejamāku auditorijai, kas nav tikai mākslinieki, ar vērienīgu un unikālu pieredzes programmu iesaistot plašu cilvēku loku, kas līdz šim nav interesējušies par stikla mākslas nozari. Projekta ietvaros notiek plašas publiskas debates par mūsdienu stikla nozares ilgtspēju. Vairāk par projektu – www.isgne.eu

Programmas “Radošā Eiropa” mērķis ir atbalstīt Eiropas audiovizuālo, kultūras un radošo nozari. Palīdzot Eiropas kultūras un audiovizuālajiem darbiem sasniegt klausītājus citās valstīs, programma palīdz aizsargāt kultūras un valodu daudzveidību.

SIA “Stikla māja” ir Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras biedrs kopš 2020.gada.

LTRK logo

Mūsu komanda

Intern

info@glass-point.eu

Ieva Zemite CEO

ieva@glass-point.eu +37120286296

Kitija Almane Assistant

Girts Heinsbergs

girts@glass-point.eu

info@glass-point.eu