fbpx

Stikls kā materiāls interjera dizainā var ienest svaigas vēsmas un nozīmīgi papildināt esošos risinājumus. Glass Point studija izgatavo tiffany vitrāžas, gaismekļus, stikla gleznojumus, funkcionālus kausēta stikla paneļus, mākslinieciskus risinājumus jūsu birojam vai mājai. Atšķirībā no standarta risinājumiem, mākslinieciskā stikla izmantošana ļauj mainīt vēlamā dizaina krāsu, formu un faktūru. Tas ir vienkāršs veids, kā papildināt un uzlabot interjeru savā dzīvojamā vai darba telpā. Radīt ko unikālu un atšķirīgu tieši jums.

 

Stikla izmantošanas iespējas ir nebeidzamas un piemērotas visdažādākajām gaumēm. Vēlaties mūsdienīgu un minimālistisku izskatu? Kaut ko mājīgu un personisku? Stikla elementu pievienošana interjeram dod iespēju mainīt telpas uztveri, tā var kļūt gaišāka un plašāka. Un ne tikai durvīm un logiem, mākslinieciskie risinājumi interjera dizainā ir neticami daudzpusīgi. Stikla grīda, stikla siena, stikla kāpnes, stikla mākslas darbs uz mājas fasādes, un daudzi citi risinājumi.

 

Vajadzības mēdz būt dažādas, Glass Point studijas uzdevums ir piedāvāt jums labāko risinājumu. Jautājiet, pat ja šķiet, ka tas nav iespējams, vienmēr ir kāds variants, ko varam realizēt. Studija var nodrošināt stiklus visās krāsās un pat vecinātā izskatā. Ir iespējams arī mainīt faktūru, iemūžināt kādu konkrētu rakstu vai personisku mirkli (piemēram, rokas nospiedumu). Izmantojot laminēšanu ir iespējams arī integrēt stiklā fotoattēlus. No klasiskām, apsarmojušām stikla durvīm līdz izsmalcinātām jūgenstila dizainam.

 

Tags