fbpx

Stikla dizaina studija aicina mākslinieces vadībā radīt dizaina rotas, iepriecinot sevi un izveidojot savu rotu kolekciju vai skaistas dāvanas draudzenēm, kolēģēm un kaimiņienēm! Rotu radošās nodarbības laikā ir iespēja izveidot piecas dažādas rotas – auskarus (auskaru pāris ir viena vienība), gredzenus, kulonus vai piespraudes. Pēc izgatavošanas rotas tiek ievietotas stikla kausēšanas krāsnī un nākamajā nedēļā tās ir pieejamas ar jau pievienotām rotu furnitūrām.

Meistarklases laikā iemācīsieties griezt stiklu un panākt sev vajadzīgās formas apļus, kvadrātus, trijstūrus vai ko abstraktāku. Māksliniece izstāstīs un asistēs visu par un ap rotu tapšanu no A līdz Z, līdz ar to, lai piedalītos meistarklasē, priekšzināšanas nav nepieciešamas, tikai vēlme radoši darboties.

Cena par dalību radošajā darbnīcā – 20 eur. Radošās darbnīcas norise – 1,5h – 2h.

 

Rotas var veidot arī dzimšanas dienu ballītēs, korporatīvajos pasākumos, komandu saliedēšanas pasākumu ietvaros un kopā ar draugiem vai piedzīvojumu, atpūtas nometnēs. Rotu veidošanā tiek dota iespēja radīt savu dizainu un to īstenot, griežot krāsaino lokšņu stiklu. Rotas pēc izgatavošanas tiek liktas stikla kausēšanas krāsnī uz 800 grādiem un pēc 12 h cikla rotas ir gatavas, tad vēl tām māksliniece pievieno furnitūru.

Radošajā darbnīcā iespējams izgatavot:

– Piespraudes

– Auskarus (pogu un āķīšu)

– Kulonus

– Gredzenus

Radošās nodarbības norise –  1 h. Nodarbība iespējama 8 – 12 personām vienlaicīgi un cena ir 10 EUR personai. Cenā iekļautas 3 rotu izgatavošana katrai personai.

Ārpus Rīgas ceļa izmaksas: 50 eiro. Vēlams nodarbību ieplānot nometnes/pasākuma pirmajās dienās, lai nedēļas nogalē var saņemt gatavās rotas.

Tags