fbpx

Pavasara ziedu dekori, Lieldienu olas, svētku simboli, Ziemassvētku noskaņu dekori vai stikla enģeļi – to visu ir iespējams paveikt katram pašam Glass Point radošajās darbnīcās. Dekori tiek gatavoti sakausējot stikla loksnes dažādās formās un biezumos, veidojot iecerēto rakstu vai zīmējumu. Iespējams nākt ar jau sagatavotām idejām vai arī improvizēt uz vietas. Nodarbības laikā iepazīsieties ar dažādiem stikla griešanas un laušanas instrumentiem. Mākslinieces pastāstīs kā iespējams panākt vēlamo formu, un kādas ir stikla kušanas īpašības, kas jāņem vērā, lai Jūsu zīmējums uz papīra pārtaptu gaismu atstarojošā stikla brīnumā.

Pēc izgatavošanas dekori tiks kausēti 805 grādu temperatūrā, 12 h ciklā.

Lai piedalītos radošajā darbnīcā, priekšzināšanas nav nepieciešamas.

Cena 25 EUR personai, iespējams izgatavot līdz pat 4 dekoriem. Radošās darbnīcas norise – 1 h – 2h.

 

Sezonas dekoru radošā darbnīca ir piemērota arī Latvijas Skolas somas programmai.

Meistarklases ietvaros tiks sniegta jauno stikla mākslinieču Annas Varnases, Evitas Valdmanes un Kitijas Almanes darbu prezentācija. Skolēni tiks iepazīstināti ar stikla mākslinieka darba specifiku, tehniku un darba metodi, un pēc stāstījuma stikla māksliniece novadīs radošo darbnīcu, sniedzot iespēju skolēniem izmēģināt arī pašiem griezt stiklu, veidot kompozīciju, radot nelielu darbu – stikla dekoru. Pēc izgatavošanas darbi tiks ievietoti stikla kausēšanas krāsnī un kausēti 800 grādu temperatūrā. Līdz to skolēniem veidosies izpratne par stikla mākslas darba tapšanas procesu no idejas līdz realizācijai. Vienas radošās darbnīcas ilgums ir viena mācību stunda.

 

Pieteikšanās meistarklasei ir iespējama, sazinoties ar stikla mākslas studiju “Glass Point”, rakstot uz ieva@glass-point.eu vai zvanot +371 20286296. Meistarklases ir maksas pakalpojums. Vienas meistarklases cena ir 5 Eur par skolēnu, neskaitot transporta izmaksas.

Tags