fbpx

Aicinām izbaudīt darbu ar stiklu Tiffany tehnikā, kas ir piemērota augu un ziedu motīviem, lai iepriecinātu sevi un mājvietu ar kādu jaunu dekoru. Uz meistarklasi var ierasties ar jau gatavu skici, tad pēc šablona piegriezt 5 – 7 stikla gabaliņus, apslīpēt un ietīt vara lentē. Stikla gabaliņi tiek salodēti ar lodalvu un kļūst izturīgi. Apmeklējot šo meistarklasi māksliniece izstāstīs visu par Tiffany tehnikas tapšanas procesu, kā arī veidojot savu dekoru iepazīsiet darba specifiku. Jums būs iespēja pašiem griezt, lauzt, slīpēt, tīt, ja vēlēsieties arī salodēt savu mākslas darbu, ja ne, to paveiks māksliniece. Studijā ir dažādi materiāli un paraugi, kas sniegs padziļinātas zināšanas par šo vitrāžas veidu, līdz ar to plānojat nodarbību ne tikai kā lielisku, radošu laika piepildīšanu, bet arī kā iespēju iegūt jaunas zināšanas.

Meistarklasē tiek izmantota lodalva un tā nav veselībai kaitīga. Lai piedalītos meistarklasē, priekšzināšanas nav nepieciešamas.

 

Maksa par dalību 35 Eur. Meistarklases norise – 3 – 4h, jo darbs ir laikietilpīgs, tomēr rezultāts uzreiz arī novērtējams.

 

Tags